17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prezantojmë

Etiketim: prezantojmë

“S’kemi zgjidhje tjetër veç dialogut me Serbinë”/ Hoti: Takimi së shpejti,...

0
Në një deklaratë për mediat, kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti deklaroi se së shpejti do të ketë një takim me Serbinë, teksa foli për...

Ju prezantojmë këngëtarin Sadik Ukaj, shumë shpejt projekti i ri muzikor

0
Ai është një artist shqiptar i cili megjithëse ka lindur dhe jeton në New York, jo vetëm gjuhën shqipe por dhe pasionin e tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS