18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prezantohej

Etiketim: prezantohej

Ishte e pamundur të prezantohej deri më tani, Porsche tregon kur...

0
Ky model do të prezantohen nëpërmjet internetit, në 9:11 Magazine dhe në programin televiziv përmes ueb-sajtit Si pasojë e pandemisë, shumë prezantime të makinave nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS