9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prezantimit

Etiketim: prezantimit

Haaland e bën fakt të kryer para prezantimit, zgjedh numrin e...

0
Ka vetëm një gjë që tifozët e Manchester City duan këto ditë; një foto të Erling Haaland me fanellën e re të shtëpisë, i...

Shfaqet për herë të parë Volkswagen Arteon, mësohet edhe data e...

0
Më 24 qershor, modeli do të prezantohet edhe zyrtarisht. Ka qenë në treg që nga viti 2018, ndërsa Volkswagen ka vendosur që ta përditësojë, që...

Konfirmohet data e prezantimit të BMW M3 dhe M4, tregohet edhe...

0
Shefi i BMW është shfaqur sërish, ka treguar më në fund kur do të prezantohen modelet M3 dhe M4 BMW ka nisur të hapë veprimtarinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS