Ballina Etiketimet Prez

Etiketim: Prez

Restaurohet Kalaja e Prezës, u dëmtua nga tërmeti. Kim: Të mësojmë...

0
Punimet për restaurimin e kullës në Kalanë e Prezës, që u dëmtua nga tërmeti i vitit 2019, kanë përfunduar.  Pas një pune dy vjeçare...

Veliaj në Prezë: PS-së i duhet vota juaj për punë dhe...

0
Nga Preza, ku drejtuesi politik i PS për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, çeli fushatën për zgjedhjet e pjesshme të 6 Marsit në Vorë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24