Ballina Etiketimet Pretendon

Etiketim: pretendon

“Ky fëmijë është i yti”, një grua paraqitet në gjykatë –...

0
Një incident ka ndodhur së fundmi ndërsa gjyqi mes ish çiftit të famshëm, Amber Heard dhe Johnny Depp po vijon.Një grua është paraqitur në...

Astronauti gjerman i misionit Crew-3, pretendon se lufta në Ukrainë “shihet...

0
Imazhet satelitore të shkrepura nga hapësira kishin rol kyç në raportimin për luftën në Ukrainë, madje kanë ndihmuar për t'u zbuluar dezinformatat që shpërndaheshin...
Kylie Jenner pretendon se Blac Chyna e kërcënoi atë dhe u përpoq të vriste Rob Kardashian

Kylie Jenner pretendon se Blac Chyna e kërcënoi atë dhe u...

0
Kylie Jenner pretendon se Blac Chyna u përpoq të vriste vëllain e saj, Rob Kardashian, dhe e kërcënoi atë me mesazhe me tekst gjatë...
Kris Jenner pretendon se Blac Chyna kërcënoi se do ta vriste Kylie Jenner

Kris Jenner pretendon se Blac Chyna kërcënoi se do ta vriste...

0
Kris Jenner dha një dëshmi në gjykatë të enjten, duke pretenduar se ish-partnerja e Rob Kardashian, Blac Chyna, kërcënoi një herë se do të...
Johnny Depp pretendon se Amber Heard ose shoqja e saj kanë kryer nevojën në shtratin e tij dhe më…

Johnny Depp pretendon se Amber Heard ose shoqja e saj kanë...

0
Kur Johnny Depp do të dilte në përballje ditën e sotme (e martë) në çështjen e shpifjes kundër ish-bashkëshortes, Amber Heard, ai pritet të...

Anonymous pretendon se ka hakuar stacionet televizive ruse

0
Grupi i hakerëve Anonymous pretendon se ka hakuar transmetimet televizive shtetërore ruse për të treguar pamjet e luftës në Ukrainë.Në një postim në Twitter,...

Modelja që pretendon se ka fjetur me futbollistin e njohur

0
Ish e dashura e Cristiano Ronaldos, Daniella Chavez, e ka blerë një skuadër futbolli në Kili. Rancagua Sur, klub që garon në Ligën e Tretë...

Shenjë e 13 e horoskopit?! NASA pretendon se e ka zbuluar

0
Horoskopi ka 12 shenja për çdo periudhë të muajve të vitit. Së fundmi, Agjensia Hapësinore NASA, pretendon se ka zbuluar shenjën e 13 të horoskopit,...

Djali Rus me fuqi të mbinatyrshme pretendon se ka ardhur nga...

0
Djali Rus me fuqi të mbinatyrshme pretendon se ka ardhur nga planeti Mars për të shpëtuar Tokën !

Përplasjet Kinë-Indi: Pekini pretendon hapur luginën e kontestuar Galwan

0
Kina tha sot se lugina Galwan deri në kufirin e Himalajeve ku u përleshën për vdekje trupat kufitare kësaj jave, i përket e gjitha...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24