9.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Pretendohet

Etiketim: pretendohet

Pretendohet se s’ka infeksione me Covid/ Misioni i OBSH-së ‘zbarkon’ në...

0
Vendi i vetëm në Azinë Qendrore që pretendon se nuk ka regjistruar as edhe një rast të vetëm me Covid 19, lejoi vizitën e...

Me këtë foto, pretendohet se Luana nuk ka bërë operacione!

0
Luana Vjollca është përfolur shpesh për ndryshimet e saj në fytyrë dhe trup, e jo pa shkak: një krahasim i fotove të vona të...

Irani dënon me vdekje personin që pretendohet se ka ndarë informacione...

0
Irani ka dënuar me vdekje një person me pretendimin se ka ndarë informacionet e rutës së gjeneralit iranian, Qassem Soleimani, i cili u vra...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS