8.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Pretendimet

Etiketim: pretendimet

Kate Moss dëshmon në gjyqin Heard-Depp, mohon pretendimet e Amberit se Johnny e rrëzoi atë nga sh…

Kate Moss dëshmon në gjyqin Heard-Depp, mohon pretendimet e Amberit se...

0
Kate Moss ka mohuar pretendimet se ish-i i saj Johnny Depp "e ka shtyrë atë poshtë shkallëve".Supermodelja ishte një dëshmitare surprizë e thirrur nga...

Konflikti në Mesdhe/ Sa legjitime janë pretendimet e Turqisë?

0
Dëshira e Ankarasë për të zgjeruar zonat e saj detare i ka rritur sërish tensionet me Greqinë. Operacionet turke për të nxjerrë naftë dhe...

Rriten sërish tensionet me Greqinë/ Sa legjitime janë pretendimet e Turqisë

0
Dëshira e Ankarasë për të zgjeruar zonat e saj detare i ka rritur sërish tensionet me Greqinë. Operacionet turke për të nxjerrë naftë...

Ambasadori rus në Britani mohon pretendimet për hakerimin e kërkimeve të...

0
Ambasadori rus në Londër i mohoi akuzat e Britanisë dhe aleatëve të saj se po vendi I tij po ndihmon hakerat që shënjestrojnë laboratorët...

SHBA hedh poshtë pretendimet e Kinës mbi Detin e Kinës së...

0
Shtetet e Bashkuara i kundërshtuan zyrtarisht pretendimet e Kinës për pronësinë mbi pjesën më të madhe të Detit të Kinës së Jugut. Sekretari amerikan...

Padia ndaj Taulant Ballës, Gjykata rrëzon pretendimet e Shkëlzen Berishës

0
Gjykata e Posaçme ka shqyrtuar sot kallëzimin e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-Kryeministrit, Sali Berisha, kundër deputetit të Partisë Socialiste, Taulant Balla. Raportohet se janë...

Ansel Elgort mohon pretendimet se ka sulmuar seksualisht një vajzë 17-vjeçare

0
Aktori Ansel Elgort, 26 vjeç, mohon të ketë sulmuar seksualisht një vajzë sa ishte e mitur. Ansel Elgort postoi një përgjigje të shkurtër të Shtunën...

Trump hedh poshtë pretendimet e Kinës për tarifat

0
Presidenti Donald Trump hodhi poshtë pretendimet e Kinës, se Shtetet e Bashkuara dhe Kina kanë rënë dakord të heqin disa tarifa që secila palë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS