9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Pretendent

Etiketim: pretendent

Gara për postin e nënkryetarit dhe sekretarëve, Sali Berisha prezanton emrat...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbardhur emrat e kandidatëve për postin e Sekretarit të Përgjithshëm, Sekretariatet dhe nënkryetarët.Lideri historik i PD, u shpreh se një nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS