8.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prespes

Etiketim: Prespes

Emri/ Gjendet i mbytur 40-vjeçari në liqenin e Prespës

0
Një 40-vjeçar është gjetur i mbytur gjatë ditës së sotme rreth 15:15 në liqenin e Prespës së Madhe, në afërsi të fshatit Gollomboç, Pustec. Policia...

Seanca e kuvendit/ Klosi: Liqenin i Prespës një ndër destinacionet më...

0
Sot ka nisur seanca e dytë e Kuvendit e sesionit të ri, ku ministri i Turizmit Blendi Klosi foli mbi investimet në Liqenin e...

Integrimi, Mitsotakis flet per marreveshjen e Prespes dhe i kujton Shqiperise,...

0
Greqia është në favor të integrimit të Ballkanit Perëndimor në BE, jo vetëm sepse transformon një faktor stabiliteti në rajon, por...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS