12.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Presona

Etiketim: presona

“Vjedhje dhe dhune ne familje”, ne pranga 3 presona ne Tirane

0
Tiranë Arrestohen në flagrancë 3 shtetas, dy për veprën penale “Vjedhja” dhe një për veprën penale “Dhuna në familje”. Gjithashtu, kapet dhe ndalohet një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS