9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Presion

Etiketim: presion

Rënia e prodhimit të energjisë vë nën presion financat e Shqipërisë

0
Prodhimi i energjisë elektrike në Shqipëri në tremujorin e parë të vitit 2022 u ul me 39.7 për qind në krahasim me të njëjtën...

Preçi: Legalizimi i kanabisit, presion i grupeve kriminale. Do të dëmtohet...

0
Ekspertët e ekonomisë e shikojnë si të rrezikshme idenë e kryeministrit për legalizimin e kanabisit për përdorim mjekësor. Zef Preçi thotë se ky vendim...

Microsoft dhe Sony janë nën presion për të hequr mbështetjen për...

0
Gjatë javës së kaluar, Mikhail Fedorov, zëvendëskryeministër i Ukrainës dhe ministër për transformimet dixhitale, është konsultuar me kompanitë e teknologjisë, duke u kërkuar atyre...

Prapaskenat e 20 Shkurtit/ “Si i bënë presion Sigurimsat Ramiz Alisë...

0
Këtë vit shënohen 31 vite që kur sistemi komunist mori goditjen fatale: Rrëzimin e monumentit të Enver Hoxhës në qendër të Tiranës. Nga Qyteti...

Studimi/ ‘Punojnë nën presion të lartë’- raportimi mbi Covid-19 ka shkaktuar...

0
Raportimi mbi pandeminë e koronavirusit ka shkaktuar ankth dhe depresion te gazetarët. Kështu thotë një studim i bërë nga nga instituti Reuters për Studimin...

Interi kryen punë me Spalin, afrohet gjashtë pikë me kreun dhe...

0
Interi ka fituar si mysafir i Spal me rezultat 4-0 në kuadër të javës së 33-të në Serie A. Kur kanë mbetur edhe pesë ndeshje...

Kryendeshja në Prishtinë! Drenica në presion, ’89-shi për fitore në Klinë

0
Prishtina – Drita, sfidë që pritet me padurim në kuadër të javës së 30-të të elitës së futbollit të Kosovës.  Prishtina synon fitore që ta...

Hajdari, e prerë pas takimit me Ramën: Nuk tërhiqemi nga listat...

0
Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari ka bërë me dije se as në këtë takim të dytë nuk ka vendimmarrje lidhur me vazhdimësinë e...

Atalanta e Gjimshitit presion Interit

0
Janë mbyllur para pak minutash 5 ndeshjet e Serisë A, të vlefshme për javën e 30-të në këtë kampionat. Atalanta nuk di të ndalet, teksa...

Mediat greke: BE presion Greqisë për të mos i hapur kufijtë...

0
Rritja e vazhdueshme e rasteve me Covid-19 duket se ka çuar në një izolim të vendit tonë. Pas shumë ditësh bisedimesh në Bruksel, vendet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS