9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Presim

Etiketim: presim

Prezenca e OSBE në Tiranë uron Presidentin Begaj: Presim bashkëpunim të...

0
Prezenca e OSBE në Tiranë ka uruar presidentin e sapozgjedhur të Republikës së Shqipërisë, Bajram Begajn.Përmes një reagimi në Twitter, prezenca e OSBE shkruan...

Ambasada e SHBA-së uron Bajram Begajn: Presim të forcojmë më tej...

0
Ambasada Amerikane në Tiranë ka uruar Bajram Begaj president të ri të Shqipërisë.Ambasada ka vlerësuar punën e deritanishme të tij si Shef i Shtabit...

​Borrell dhe Varhelyi urojnë presidentin Begaj: Mezi presim të punojmë për...

0
Urime për Presidentin e sapo zgjedhur Bajram Begaj ka përcjellë edhe Komisioneri për Fqinjësinë dhe Zgjerimin e BE, Oliver Varhelyi dhe shefi i Politikës...

Ambasada e SHBA-ve uron Begajn: Presim të punojmë me të dhe...

0
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka uruar Bajram Begajn për zgjedhjen si Presidenti i ardhshëm i Shqipërisë.Ambasada shkuan se si Shef i...

1,200 britanikë mbërrijnë në Shqipëri përmes portit të Himarës, Rama: Presim...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë sot se 1,200 vizitorë britanikë kanë mbërritur në Shqipëri përmes portit të Himarës në bregdetin jugor të vendit.Rama...

“Presim 6 milionë turistë”, operatorët turistikë në Shqipëri thonë se ka...

0
Shqipëria vizitohet pothuajse gjatë gjithë vitit nga turistët, por sezoni turistik i organizuar nis zyrtarisht në fund të majit."Çarterat e parë vijnë më 26...

Rama i uron fitoren Macronit: Uroj ta mirëpresim në Shqipëri së...

0
Kryeministri, Edi Rama, ka uruar Emmanuel Macron për zgjedhjen si President i Francës për një mandat të dytë 5 vjeçar."Sapo e kam uruar Presidentin...

Valixhja e dyshimtë në qendër të Fierit, policia: Presim forcat xheniere

0
Një valixhe e dyshimtë ka alarmuar policinë e Fierit.Ngjarja u regjistrua pak minuta më parë. Gazetari Ervis Kuçi raporton për BalkanWeb se valixhja e...

Yuri Kim bën thirrje: Presim hapa konkretë, të mbyllen mundësitë për...

0
Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar në lidhje me raportin e Agjencisë së Kadastrës për zyrën e Durrësit, e cila është një ndër më...

Karamuça: Duhet të presim të ndodhë një Rasha i dytë që...

0
Eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuça i quajti të paligjshme arrestimet dhe shoqërimet në polici të protestuesve, bazuar në vendimet e Prokurorisë.Ai theksoi se po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS