9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Presidentit

Etiketim: presidentit

Nis seanca për zgjedhjen e Presidentit të ri të Shqipërisë

0
Kuvendi i Shqipërisë ka nisur rreth orës 18:00 seancën për votimin e Presidentit të ri.Kandidati Bajram Begaj do të votohet me votim të fshehtë.Sipas...

Berisha dhe të besuarit e tij bojkotojnë votimit e Presidentit: Po...

0
Sali Berisha dhe të besuarit e tij në PD dolën jashtë Kuvendit sapo nisi procesi I votimit për emrin e Bajram Begajt në raundin...

Petrit Vasili kundër zgjedhjes së presidentit me procedura speciale

0
Deputeti i LSI-së, Petrit Vasili ka shpërthyer në akuza dhe ofendime ndaj socialistëve që thanë se Meta mund ta pengojë zgjedhjen e Bajram Begajt...

Zgjedhja e Presidentit të ri/ Nga sot Bajram Begaj merret në...

0
Kuvendi i Shqipërisë do të votojë sot kandidaturën e Partisë Socialiste, Bajram Begaj, si President të Republikës.Po nga sot deri në pritje të marrjes...

Zgjedhja e Presidentit të ri/ Nga ora 12:00, në orën 18:00,...

0
Menjëherë pas njoftimit të kreut të qeverisë, reagoi dhe Bajram Begaj, i cili pranoi propozimin e Ramës.Procesi i zgjedhjes së Presidentit kaloi në disa...

Zgjedhja e Presidentit të Shqipërisë, Balla: PS ka gati listën përfundimtare...

0
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se PS ka një list përfundimtare të emrave për Presidentin e ri të...

“Kemi një listë përfundimtare”, Balla tregon se kur do të shkojë...

0
Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka folur për zgjedhjen e presidentit të ri.Para mediave, Balla theksoi se është një short list...

Po afron zgjedhja e Presidentit/ Rama mbledh Kryesinë për emrin, synohen...

0
Të shtunën Shqipëria do të ketë presidentin e zgjedhur. Një ditë para se deputetët të mblidhen për të votuar për herë të parë për...

Alibeaj: PD nuk do të marrë pjesë në procesin për zgjedhjen...

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi sot se PD nuk do të marrë pjesë nesër në votimin për zgjedhjen e...

PS zbulon sot emrin e Presidentit

0
Procesi i zgjedhjes së Presidentit të ri të Republikës është në orët e fundit.Por socialistët vazhdojnë të jenë diskretë dhe të mos e bëjnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS