18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Presidentët

Etiketim: presidentët

Gjyqtari padit presidentët e Feronikelit dhe Trepçës ‘89

0
Fjalët dhe akuzat publike në drejtim të gjyqtarit Visar Kastrati mund t’i kushtojnë rëndë Naser Ramajt dhe Abedin Zekës, presidentët e dy klubeve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS