18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Presidencialeve

Etiketim: presidencialeve

SHBA rrit sigurinë zgjedhore para presidencialeve të vitit 2020

0
SHBA do të mbrohet nga çdo ndërhyrje e Rusisë, Kinës dhe Iranit në zgjedhjet e ardhshme të vitit 2020, njoftuan për shtypin shtatë agjencitë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS