16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Presidences

Etiketim: Presidences

Rama mesazh Presidencës dhe opozitës jashtëparlamentare: S’duhet të merakosen për fatin...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në twitter për zhvillimet e ndodhura sot në Komisionin e Ligjeve ku iu hap rrugë ndryshimeve kushtetuese, ku ka...

Prioritetet e presidencës gjermane me BE

0
Në 1 korrik, Gjermania merr presidencën e radhës së BE-së në mesin e pandemisë së koronavirusit që kërcënon të kthehet në sfidën më të...

Meta: Marrja e Presidences sev BE nga Kroacia, mundesi e shtuar...

0
Presidenti Ilir Meta e ka parë me shumë optimizëm për çeljen e negociatave të vendit, marrjen e Presidencës së BE nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS