19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Presidencë

Etiketim: Presidencë

Pas Ambasadorëve, Meta thërret Bashën në Presidencë: I kërkova të vazhdojë...

0
TIRANE- Presidenti, Ilir Meta, pas takimit me ambasadorët e BE në vendin tonë, ka zhvilluar një edhe me kreun e PD-së Lulzim Basha. Meta...

Meta 60 minuta takim në Presidencë me ambasadorët e vendeve të...

0
Për më shumë se 60 minuta presidenti Ilir Meta ka mbajtur një takim me ambasadorët e Anglisë, Gjermanisë, Spanjës dhe Italisë. Burimi: top-channel.tv

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim takim me Ilir Metën në Presidencë

0
Burime nga Presidenca bëjnë me dijeni se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zhvillon një takim me ambasadoren Yuri Kim. Takimi vjen një ditë...

Kreu i PD-së mbërrin në presidencë për takimin me Metën

0
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka mbërritur në presidencë për takimin që do të zhvillojë me presidentin e vendit, Ilir Meta. Burimi: top-channel.tv

Meta-Ruçi “kokë më kokë”, çfarë u bisedua në presidencë për 40...

0
Zbardhet takimi mes presidentit Ilir Meta dhe kryetarit të parlamentit Gramoz Ruçi. Takimi mes dy krerëve më të lartë të shtetit u zhvillua në...

Ruçi në Presidencë për Kushtetuesen

0
Presidenti Ilir Meta dhe kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi do të zhvillojnë një takim në Presidencë në orën 12:30. Ruçi u paraqit në zyrën...

Kim në Presidencë për 60 minuta, takim me Metën

0
Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim zhvilloi një takim me Presidentin e Republikës Ilir Meta që zgjati rreth 60 minuta. Nuk dihet ende tema...

Kim në Presidencë prej 60 minutash, takim me Metën

0
Që prej orës 11:00 Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim po zhvillon një takim me Presidentin e Republikës Ilir Meta. Nuk dihet ende tema...

Ngjarja ne Kavaje, Bledar Toci punoi gardist ne presidence – Lajmi...

0
Bledar Toçi, personi që vrau me armën e shërbimit Dritan Haxhollin, kishte një vit që ishte emëruar si shefi i sigurisë së paraburgimit...

Gjyqtari Besnik Muçi betohet ne Presidencë si anetari i pare i...

0
Besnik Muçi është paraqitur sot në Presidencë, ku ka firmosur dekretin e Presidentit Meta që e emëron si anëtarin e parë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS