14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Presidenca bën reagimin e parë

Etiketim: Presidenca bën reagimin e parë

Nis protesta, Presidenca bën reagimin e parë: Çfarë do të ndodhë...

0
Duket se është i lartë numri i qytetarëve të mbledhur në “Bulevardin Dëshmorët e Kombit”. Manifestimi ka nisur në orën 17:00 dhe është thirrur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS