18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Preshevën

Etiketim: Preshevën

Gent Cakaj viziton Preshevën

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme i Shqipërisë Gent Cakaj, do të vizitojë Preshevën. Cakaj atje do të zhvilloj një vizitë zyrtare...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS