19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pres

Etiketim: Pres

Nikolla: Mirëpres këdo që është pozicionuar qartë për vlerat euroatlantike

0
Lindita Nikolla, Kryetare e Kuvendit të Shqipërisë, zhvilloi vizitën e saj të parë në Gjermani. Në një intervistë ekskluzive për DW ajo flet për...

Elhami Shabani afër medaljes në Kampionatin Evropian: Moti kohë e pres...

0
Karateisti i Kombëtares së Kosovës, Elhami Shabani, është në formën më të mirë dhe pretendon medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian, në kategorinë deri...

“Votuat sipas urdhrit të Vuçiç”- Berisha sulmon mazhorancën: Ç’mund të presësh...

0
Ish kryeministri Sali Berisha dënoi qendrimin e mazhorancës, e cila nuk votoi rezolutën që dënon gjenocidin në Srebrenicë. Në fjalën e tij, Berisha iu...

Balliu: Nuk pres që Rama të shpallet non grata, kërkoj që...

0
Ish deputeti i PD, Klevis Balliu thotë se kryeministri Edi Rama duhet të arrestohet për vjedhjet që po bën.Në studion e "Quo Vadis" ku...

“Mezi po pres të shkoj”, Rama dëshmon sot në Komisionin Hetimor...

0
Në orën 12:00, kryeministri Edi Rama do të dëshmojë në Komisionin Hetimor për Inceneratorët. Kreu i qeverisë është thirrur si dëshmitar për aferën e...

‘Kemi vetëm dy armë në dispozicion’, befason Pipero: Nuk pres mrekulli...

0
Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero, thotë se nuk pret ndonjë mrekulli në betejën me Covid -19 as nga trajtimi me plazmë dhe as nga vaksina. I...

Rama thirrje Bashës: Të pres në tryezë! Kënga se unë do...

0
Kryeministri Edi Rama tha mbrëmjen e së martës së e pret Lulzim Bashën dhe aleatët e tij në tryezë. Ai shtoi se PD është një...

Listat, Bardhi: E papranueshme! Pres informacion nga Rama kur do ta...

0
Sekretari i përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi deklaroi se PS-ja është kthyer pas për të rihapur edhe njëherë marrëveshjen e 5 Qershorit. Numri dy i...

Borell: Pres dialog në frymën e kompromisit dhe pragmatizmit

0
Përfaqësuesi i lartë i BE-së për politikë të jashtme dhe siguri, Josep Borrell, tha se inkurajon Kosovën dhe Serbinë që të zhvillojnë një dialog...

Trajneri i klubit anglez telefonon Muriqin: Po të pres

0
E ardhmja e sulmuesit kosovar të Fenerbahces, Vedat Muriqit, vazhdon të jetë ndër temat më të spekuluara në mediumet turke. Së fundi raportohet se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS