18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prenotoi

Etiketim: Prenotoi

Historia e çuditshme/ Djali çon nënën në ‘gjyq’: Prenotoi babanë, ende...

0
Imagjinoni një familje të lumtur burrë e grua dhe dy fëmijë. Një ditë burri vizitohet dhe mjekët i thonë që do të jetojë edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS