14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prenotimeve

Etiketim: prenotimeve

Turizëm në kohë pandemie/ Dritan Neli: Në fundjavë plazhet dhe hotelet...

0
Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli në një intervistë për ‘’Real Story’’, ka përshkruar se si po bëhet turizmi në qytetin bregdetar gjatë kësaj kohe...

Top Story/ Parku i Llogorasë, janë anuluar 100 % të prenotimeve...

0
Për të vazhduar drejt bregdetit të jugut Top Story u ngjit në Parkun Kombëtar të Llogorasë. Pylli i dendur me drurë duket si një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS