19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prenotim

Etiketim: prenotim

‘Duhet të ndaja dhomën me 5 meshkuj…’, moderatorja tregon gabimin në...

0
Moderatorja e njohur Gerta Gixhari ishte e ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan. Ajo u ndal tek pushimet dhe eksperiencat e saj ndër vite...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS