18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pren

Etiketim: pren

Lushtaku bashkë me Rininë Demokratike në Skenderaj prenë tortë me fotografinë...

0
Nënkryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku, bashkë me Rininë Demokratike dhe qytetarë tjerë në Skenderaj, kanë prerë një tortë në shenjë simbolike, si formë e...

Tifozi i flaktë i Liverpoolit e mban premtimin, pren flokët

0
Tifozi i zjarrtë i Liverpoolit, Ukë Krasniqi, ka mbajtur premtimin e tij. Ai ka prerë flokët pasi Liverpooli ka ngritur trofeun e Premierligës. Uka kishte dhënë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS