18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Premtues

Etiketim: premtues

LIRO talent unik dhe premtues, publikohet kënga e tij e parë

0
LIRO ky do të jetë emri më i ri por falë stilit të tij shumë premtues në industrinë muzikore shqiptare, por dhe asaj të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS