19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Premtojnë

Etiketim: premtojnë

Yjet premtojnë ndryshime të mëdha/ Dy shenjat e horoskopit që do...

0
Yjet premtojnë ndryshime të mëdha në jetën sentimentale, për 2 shenja të horoskopit. Shigjetari Tani për tani, Shigjetari do të ndihet i sigurt dhe i pjekur...

Nis fushata e korrjeve, Hoti dhe Mustafa premtojnë dyfishimin e subvencioneve...

0
Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, së bashku me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafën, kanë marrë pjesë në fililmin e fushatës së korrje-shirjeve në Kosovë. ( Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS