12.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Premtojn

Etiketim: premtojn

Nga mega-bateritë tek impiantet e CO2: Dhjetë teknologjitë që premtojnë mrekullira

0
Instituti i Teknologjisë i Masaçusets (MIT) në Boston, SHBA ka përpiluar një listë me 10 teknologji dhe inovacione, të cilat mund të kenë një ndikim pak...

Dhjetë teknologjitë që premtojnë mrekullira

0
Instituti i Teknologjisë i Masaçusets (MIT) në Boston, SHBA ka përpiluar një listë me 10 teknologji dhe inovacione, të cilat mund të kenë një ndikim pak...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS