19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Premtoi

Etiketim: premtoi

Premtoi se do të largohet për një kohë pas ngjarjeve dhe sulmeve ndaj Kim dhe Pete – Kanye West p…

Premtoi se do të largohet për një kohë pas ngjarjeve dhe...

0
Kanye West raportohet se është duke u 'relaksuar' e duke e 'qartësuar' mendjen në një ishull, sipas mikut dhe bashkëpunëtorit të tij, Fivio Foreign.Themeluesi...
Kanye West i premtoi Kim Kardashian se nuk do të bëjë më deklarata nxitëse në rrjete sociale dhe …

Kanye West i premtoi Kim Kardashian se nuk do të bëjë...

0
Kanye West sipas Page Six i ka thënë Kim Kardashian se 'ai do të largohet për të marrë ndihmë' pas skandaleve të njëpasnjëshme që...

Pakti i plotë/ Çfarë i premtoi Rama opozitës parlamentare

0
Kryeministri Edi Rama u takua sot me 3 kryetarët e grupeve parlamentare të opozitës Myslym Murrizin, Edmond Stojkun edhe Nimet Musain ku arritën në...

“Qaj çdo ditë për të”- Aktorja italiane rrëfen si “e mashtroi”...

0
Aktorja italiane Francesca Cipriani ka treguar se si ylli i kinematografisë turke, Can Yaman e bëri të dashurohej me të dhe më pas injoroi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS