18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Premtohet

Etiketim: premtohet

Dybala pjesë e Juventusit deri në vitin 2025, i premtohet shiriti...

0
Negociatat në mes Juventusit dhe agjetit të Dybalas sipas Tuttosport kanë shkuar mirë dhe futbollisti me shumë gjasë do të vazhdojë kontratën me klubin deri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS