19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Premtm

Etiketim: premtm

Drafti i tatimit mbi të ardhurat për të vetëpunësuarit u premtua...

0
Projektligji për tatimin mbi të ardhurat për të vetëpunësuarit ka tejkaluar afatet e përcaktuara nga ana e Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë. “Jemi të bindur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS