18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Premtja

Etiketim: premtja

E premtja e madhe, Visi që shiste molla në Llabjan bëhet...

0
Visi, 7 vjeçar  i cili shiste molla në Llabjan sot është gëzuar, pasi që është bërë me banesë të re. Lajmin e bëri të ditur...

“E premtja dhe e hëna pushim për të gjithë shqiptarët do...

0
Ish-ministri socialist i Financave, Arben Malaj, i del në krahë deputetit Ilir Beqja dhe propozimit të bërë prej tij nga salla e Kuvendit për...

Beqaj: E premtja dhe e hëna të jenë pushim! Të ndihmojmë...

0
Deputeti i PS-së, Ilir Beqaj gjatë seancës së sotme plenare i propozoi qeverisë që gjatë verës, 2 ose 3 fundjava të vendosë që të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS