Ballina Etiketimet Premtimi

Etiketim: premtimi

Premtimi prekës i Luizit për Kiarën: Kur të ikim do të...

0
Luiz Ejlli që në ditët e para ai shfaqi pëlqim për moderatoren Kiara Tito, ndërsa ndjenjat u rritën dita ditës. Pavarësisht refuzimeve të Kiarës, Luizi...

Ky është premtimi i Putinit për Khabibin

0
Presidenti rus, Vladimir Putin, i premtoi kampionit të UFC, Khabib Nurmagomedov se do të bëj gjithçka që babai i tij të mbijetojë, pasi ai...

Premtimi publik i Myslim Murrizit: Do t’i kërkoj falje Lulzim Bashës...

0
Deputeti i opozitës Myslim Murrizi i bën një premtim të drejtpërdrejtë kryedemokratit Lulzim Basha se nëse fiton zgjedhjet parlamentare të vitit 2021 dhe bëhet...

Trump heq dorë nga premtimi për një vaksinë deri në fund...

0
Presidenti amerikan Donald Trump dukej se ka hequr dorë nga pretendimi i tij se një vaksinë kundër koronavirusit do krijohet deri në fund të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24