14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Premtimeve

Etiketim: premtimeve

“Qyteti Studenti”, studentet dhe banoret: Standard i ri ne mbajtjen e...

0
“Qyteti Studenti”, vetëm pak muaj më parë, nga një ‘ishull” në Tiranë, sot është kthyer në një nga atraksionet më të frekuentura...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS