19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Premtime

Etiketim: premtime

Basha flet për rritjen e çmimeve: Qeveria të veprojë, jo me...

0
Kreydemokrati Lulzim Basha ka folur para mbledhjes në selinë blu për rritjen e çmimeve dhe reagimin popullor në disa qytete të ndryshme të vendit.Basha...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS