16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Premierligën

Etiketim: Premierligën

Chelsea me kërkesë të veçantë për Premierligën: Të lejohen nëntë lojtarë...

0
Chelsea ka paraqitur një propozim në Premierligë duke kërkuar një rritje të numrit të lojtarëve në bankën rezervë nga shtatë në nëntë, që do...

Qeveria britanike merr vendim për Premierligën

0
Sekretari i Kulturës dhe Sportit në Britani të Madhe, Oliver Dowden, është shprehur se qeveria britanike “do t’i hap dyert”, për rikthimin e futbollit. Deri...

De Bruyne: Shqetësimet financiare do të shtyjnë Premierligën që të kompletojë...

0
Kevin de Bruyne ka dhënë komentet e tij mbi fatin e sezonit aktual në Premierligë. Ylli i Manchester City beson se sezoni do të kompletohet,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS