19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Premierliga

Etiketim: Premierliga

Premierliga konfirmon zero raste pozitive me COVID-19

0
Të tjera teste në Premierligë për COVID-19. Pas çdo ndeshje, së paku dy herë në javë, futbollistët në Premierligë testohen për COVID-19. Derisa javën e kaluar...

Zyrtare: Edhe Premierliga me 5 zëvendësime

0
Ashtu si në ligat tjera, edhe në Premierligë është aprovuar kërkesa për 5 zëvendësime. Deri në fund të sezoni që do të rinisë këtë muaj,...

Qeveria e Britanisë jep dritën e gjelbër, Premierliga mund të fillojë...

0
Qeveria e Britanisë së Madhe ka dhënë dritën e gjelbër për rifillimin e sezonit. Futbolli dhe të gjitha sportet kanë marrë dritën e gjelbër që...

Premierliga buzë rikthimit, futbollistët lejohen të kenë kontakt të afërt në...

0
Qeveria e Britanisë së Madhe ua ka dhënë dritën e gjelbër klubeve të Premierligës për të mbajtur seanca stërvitore garuese, ku lejohet kontakti i...

Premierliga dhe Qeveria britanike japin leje për stërvitjet grupore me kontakt

0
Skuadrat e Premierligës mund të stërviten normalisht. Futbolli anglez po bën edhe hapa të tjerë të rëndësishëm drejt rikthimit të futbollit në normalitet. Premierliga pritet të...

Lampard paralajmëron se futbolli do të jetë më pak cilësor kur...

0
Frank Lampard mezi po e pret rinisjen e Premierligës, mirëpo trajneri i Chelseat e ka pranuar se standardi i lojës mund të jetë më...

Premierliga në hall me një tjetër gjë: Pa tifozë luhet edhe...

0
Klubet e Premierligës tashmë janë duke u përgatitur që në tërësi sezonin e ardhshëm ta zhvillojnë pas dyerve të mbyllura. Derisa janë duke vazhduar diskutimet...

Presidenti i klubit anglez shokon: Ndoshta Premierliga nuk do të rikthehet

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Presidenti i Crystal...

Presidenti i klubit anglez shokon: Ndoshta Premierliga nuk do të rikthehet

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Presidenti i Crystal...

Pesë lojtarë të skuadrës nga Premierliga nuk duan të kthehen në...

0
Situata në Premierligë vazhdon të jetë e komplikuar. Derisa Premierliga po vazhdon të ndjek planin për rifillimin e sezonit, kundërshtimet janë të shumta. Disa skuadra janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS