19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Premierën

Etiketim: premierën

Në premierën e “Falco” e ftuara më speciale ishte Ajka!

0
Në premierën e filmit “Falco” mbajtur të mërkurën pasdite në kinema “Cineplexx” në mesin e të ftuarve VIP ishte edhe e ftuara më speciale. Ajka...

Ajka i bën dhuratën më të bukur Besit për ditëlindje dhe...

0
Besi ka zgjedhur që në ditëlindjen e tij të 34-të të shfaqë në kinematë shqiptare filmin “Falco”. Sot, pra filmi që i ka marrë 2 vite...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS