19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Premier League

Etiketim: Premier League

Tuchel ndahet nga gruaja pas 13 vitesh martesë, ajo pritet të përfitojë miliona nga shkurorëzimi

Tuchel ndahet nga gruaja pas 13 vitesh martesë, ajo pritet të...

0
Mediat angleze raportojnë se trajneri i Chelseat, Thomas Tuchel dhe bashkëshortja e tij, Sissi, po shkurorëzohen pas martesës 13 vjeçare.Gruaja e 48-vjeçarit në javën...
‘Një puthje është krejt çfarë duhet’ – pse tifozët e Liverpoolit e këndojnë “One Kiss” të Dua Lip…

‘Një puthje është krejt çfarë duhet’ – pse tifozët e Liverpoolit...

0
Disa tifozë futbolli kanë mundur të befasohen kur i kanë parë futbollistët dhe tifozët e Liverpoolit duke festuar triumfin në Carabao Cup duke kënduar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS