21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prelvukaj

Etiketim: Prelvukaj

Ironizoi me të, Genc Prelvukaj e bën komentuesin të pendohet

0
Genc Prelvukaj ia ktheu komentin ndjekësit që ironizoi lidhur me një postim të tij. Pas një postimi që e bëri Genci në llogarinë e tij...

Kaq vite diferencë ka Eni Koçi me Genc Prelvukaj

0
Eni Koci dhe Genc Prelvukaj është çifti më i ri në showbiz. Mirëpoç shumica prej fansave janë kureshtarë të dinë se çfarë diference në moshë...

Genc Prelvukaj feston ditëlindjen, Eni Koçi i bën urimin perfekt: Tek...

0
Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj, feston sot ditëlindjen. Partnerja e tij Eni Koçi ka vendosur që  t’i bëjë një urim mjaft të veçantë. Në “Instastory”,...

Genc Prelvukaj zbulon datën e publikimit të albumit të ri

0
Genc Prelvukaj brenda disa muajve pritet ta publikojë albumin e ri. Genc Prelvukaj ka gëzuar fansat e tij me postimin e fundit të bërë në...

Genc Prelvukaj porosi për Albin Kurtin: Kështu nuk ndërtohet shteti

0
Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj, e ka komentuar situatën politike në vend dhe një intervistë të kryeministrit në detyrë, Albin Kurti dhënë për gazetarin...

Genc Prelvukaj bën shkrim të veçantë për mikëpritjen e anglezëve në...

0
Sot zhvillohet ndeshja në mes të Kosovës dhe Anglisë. Sot me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja në mes të Kosovës dhe Anglisë,...

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi shijojnë pushimet në Itali

0
Genci dhe Eni ndodhen në Itali. Dy këngëtarët e njohur, çifti, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë gjetur pak kohë për vete. Ata zgjodhën Italinë për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS