9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prekura

Etiketim: prekura

Nis kontrolli i pularive të prekura nga sëmundjet infektive në Durrës,...

0
Shërbimi epidemiologjik në Durrës ka nisur vlerësimin shëndetësor dhe analizat te punonjësit e pularive të prekura nga sëmundjet infektive në Durrës, ndërkohë që është...

Qeveria miraton fondin 16 miliardë lekë për rindërtimin e pallateve të...

0
Këshilli i Ministrave ka kaluar këtë të mërkurë përmes një VKM-je fondin prej 16 miliardë lekësh, para të cilat do të shkojnë për rindërtimin...

13 gra të prekura me COVID-19 lindën fëmijë në Kosovë

0
Sikur në pjesën më të madhe të vendeve të Evropës e botës edhe në Kosovë që nga 13 marsi kur edhe u regjistrua rasti...

SHBA, 85 foshnja të prekura nga COVID-19 në Teksas

0
Të paktën 85 foshnja në Teksas të SHBA-ve janë prekur nga koronavirusi i ri (COVID-19). Burimi: top-channel.tv

“Trekëndëshi i rrezikut”, ministrja e Shëndetësisë zbulon qytetet më të prekura...

0
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha gjatë një interviste në emisionin “Opinion” se Shkodra është qyteti me incidencën më të lartë në raport me...

Ministria tregon ku po infektohen më shumë qytetarët/ Kruja rekord rastesh...

0
Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 347 testime për të dyshuar të prekur me Covid19 nga të cilat janë konfirmuar 67 raste pozitive,...

14 vende të Bashkimit Europian , ndihma për familjet e prekura...

0
Drejtoria e Përgjithshme e Rezervave Materiale të Shtetit ka marrë në dorëzim ndihmat e ardhura nga 14 vende të Bashkimit Europian dhe 2 vende...

Qeveria ngre Task Forcë për të asistuar bizneset e prekura nga...

0
Ministria e Financave dhe Ekonomisë së bashku me Ministrinë e Mbrojtjes së Sipërmarrjes dhe në bashkëpunim me Bashkimin e Dhomave të Tregtisë ngritën Task...

Rama viziton familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë: Do rindërtojmë...

0
Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj kanë vizituar një familje në njësinë administrative numër 7 në Tiranë. Rama dhe Gjonaj thanë se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS