18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prekje

Etiketim: Prekje

Takimi me Ambasadorët, reagon Meta: Çdo prekje e njëanshme e Kushtetutës...

0
Presidenti, Ilir Meta, ka reaguar lidhur me takimin që kishte në Presidencë me Ambasadorët e Delegacionit të BE, të vendeve anëtare dhe të Mbretërisë...

Hazard: Prekje e parë fantastike Marco, dhe Benzema wow

0
Los Blancos triumfuan 3-0 me golat e Karim Benzemas dhe Marco Asensios të enjten mbrëma në “Alfredo di Stefano” kundër Valencias. Asensio shënoi pas 29...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS