17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prekin

Etiketim: prekin

Problemet shëndetësore që i prekin më shumë gratë sesa burrat

0
Disa çrregullime shëndetësore që janë të zakonshme tek njerëzit, i prekin gratë ndryshe. Megjithëse simptomat mund të jenë të ngjashme, efektet e çrregullimit dhe...

Kida e Mozzik prekin 2 milionë

0
Në mesnatën e 3 korrikut dyshja e suksesshme e artistëve, Kida dhe Mozzik lansuan projektin e përbashkët “PP”. Këngëtarja edhe reperi sollën dy këngë të...

Vapa dhe temperaturat e larta prekin edhe vendin tonë, njihuni me...

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas...

Ja sa herë në ditë i prekin testikujt meshkujt

0
Siç duket, meshkujve “u pëlqen” të kontrollojnë shtatë herë në ditë se çfarë po ndodh aty poshtë. Por, pavarësisht se e bëjnë këtë, 66% e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS