9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prekës

Etiketim: prekës

Vdekja e papritur e aktores së njohur Naya Rivera, ish-bashkëshorti bën...

0
Vdekja e papritur e aktores së njohur Naya Rivera, shokoi jo vetëm familjarët, por mbarë opinionin publik. Kanë kaluar pak kohë që nga lajmi...

Ish-bashkëshorti i Naya Rivera-s reagon për herë të parë pas vdekjes...

0
Ryan Dorsey, ish-bashkëshorti dhe babai i djalit të aktores Naya Rivera, e cila humbi jetën disa ditë më parë pasi u mbyt në Liqenin...

Rrëfimi prekës i infermieres së spitalit: Familjarët të tronditur, e vetmja...

0
Aneada Lleshi, ashtu si shumë mjekë e infermierë të tjerë nuk e kishte menduar kurrë se pa mbushur një vit nga momenti kur veshi...

Pas vdekjes së nënës, Ilir Shaqiri shkruan vargje prekës për më...

0
Javë më parë ndërroj jetë nëna e këngëtarit dhe tekst shkruesit Ilir Shaqiri. Pas ikjes së saj, Iliri u shpreh se ndjehej bosh pa të...

Khabib thyen heshtjen pas tragjedisë, dedikim prekës për babanë

0
Lamtumira e parakohshme e Abdulmanap Nurmagomedov, babait të Khabib, ka lënë shumë gjurmë te kampioni i botës në artet marciale mikse. Përmes një postimi...

U tha se 21-vjeçarja vdiq nga Covid-19, rrëfimi prekës i të...

0
Më 15 korrik, Ministria e Shëndetësisë raportoi se mes viktimave të Covid-19, në vendin tonë ishte edhe një 21-vjeçare, e quajtur Amantia. Por pavarësisht deklaratës...

I shpëtoi aksidentit në ajër, mesazhi prekës i parashutistes për kolegun...

0
Të dielën ka ndodhur një aksident në mes dy paragllajdëve, të cilët janë përplasur gjatë kohës së aterrimit në fshatin Korishë të Prizrenit. Si...

Mesazhi prekës/ E ëma në krye te Infektivi, vajza: Prej më...

0
Vajza e Najada Çomos, shefes së pavionit në Spitalin Infektiv në Tiranë, i ka bërë një dedikim të ëmës e cila prej më shumë...

“Arin Po, Hebrenjtë jo!”/ Rama mesazh prekës për holokaustin: Shqipëria mbetet...

0
Në përurimin e Memorialit të Holokaustit në Tiranë kryeministri Edi Rama tha se marrëdhënia e shqiptarëve me hebrenjtë është e veçantë. “Sot ky memorial është...

Mesazhi prekës prapa golit të yllit të Man Unitedit

0
Mason Greenwood i Manchester Unitedit ia dedikoi golin ish-bashkëlojtarit të tij, Angel Gomesit, gjatë fitores kundër Brightonit, pasi Gomes dhe Djajtë e Kuq s’arritën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS