16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Preken

Etiketim: preken

“Ndryshon Covid-i”/ Preken të rinjtë, por nuk …

0
Identikiti i pandemisë duket se ka ndryshuar. Tani mosha mesatare e rasteve të diagnostikuar është rreth 40 vjetëve ndërkohë që në mars dhe prill,...

Njerëzit kanë më shumë gjasa të preken nga Covid-19 në shtëpi

0
Epidemiologët e Koresë së Jugut zbuluan se njerëzit kanë më shumë të ngjarë të preken nga koronavirusi nga anëtarët e familjes sesa nga kontaktet...

Përfaqësuesja e OBSH-së në Shqipëri: Skenari më i keq, në dimër...

0
Shifrat e larta të infektimeve dhe vdekjet çdo ditë që po regjistron COVID në Shqipëri, mund të frenohen edhe pa shkuar në izolimin total...

Shtohen rastet e reja me Covid-19 në vendin tonë, ja sa...

0
Ditën e sotme në vendin tonë është shënuar një tjetër rritje e infektimeve me Covid-19 në krahasim me ditën e djeshme. Burimi: top-channel.tv

Bilanci/ Rritet sërish numri i të infektuarve me Covid-19, ja sa...

0
Është rritur sërish numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri. Burime për Top Channel bëjnë me dije se gjatë 24-orëve të fundit...

Personat me grupin e gjakut 0, rrezikojnë më së paku të...

0
Personat që kanë grupin e gjakut 0 rezulton të kenë rezistencë më të madh ndaj Covid-19,  në qoftë se krahasohen me grupet e tjera...

Personat me grupin e gjakut 0, rrezikojnë më së paku të...

0
Personat që kanë grupin e gjakut 0 rezulton të kenë rezistencë më të madh ndaj Covid-19,  në qoftë se krahasohen me grupet e tjera...

Ulen infektimet me Covid-19 në Shqipëri, gjatë 24 orëve të fundit...

0
Këtë të mërkurë infektimet nga koronavirusi në vendin tonë kanë pësuar një rënie të lehtë në krahasim me ditën e djeshme. Top Channel mëson se...

Rekord ‘i zi’ infektimesh me Covid-19 në Brazil, për 24 orë...

0
Brazili ka regjistruar një rekord infektimesh me koroanvirus, ku gjatë 24-orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv, 34.918 raste. Ndërkohë në të njëjtën ditë një...

Vdes “daja” i Rinasit/ Ragip Hajdini u arrestua për grabitjen e...

0
Ndërron jetë në Spitalin e Traumës Ragip Hajdini, i njohur si Daja nga Kosova, i arrestuar për grabitjen e 9 prillit në Rinas. Vetëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS