19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prekëm

Etiketim: prekëm

Rama: Ne jemi ‘atdheu i Shën Thomait’, po nuk prekëm, nuk...

0
Kryeministri Edi Rama akuzoi qeverinë e kaluar për projektet infrastukturore të cilat i konsideroi “të lëna rrugëve” dhe të ndërtuara pa leje. Akuzën e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS