19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Prekazin

Etiketim: Prekazin

“Bac u kry”, Donaldi viziton Prekazin dhe dorëzon portretin e Adem Jasharit te familja e Komandan…

“Bac u kry”, Donaldi viziton Prekazin dhe dorëzon portretin e Adem...

0
Aktori i njohur, Donald Veshaj mbetet një ndër ish-banorët më të komentuar të Big Brother VIP.Gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme i cili ishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS