9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prejardhja

Etiketim: prejardhja

Zbulohet emri dhe prejardhja e partnerit të Genta Ismajlit, nuk është...

0
Pak ditë më parë u zbulua lajmi se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS