17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prehër

Etiketim: prehër

Momenti epik kur majmuni i hip mbi prehër dhe përpiqet t’i...

0
Një turiste 38-vjeçare ka vizituar një park natyror në Bali të Indonezisë dhe ka mbetur pa fjalë nga veprimi i një majmuni. Jill Porter ishte...

Pandemia i ndau për një kohë, Fero pozon i lumtur me...

0
Arbenita Ismajli dhe reperi Fero për një kohë ishin larg njëri-tjetrit për shkak të pandemisë. Së fundi, dyshja janë ribashkuar dhe duken tejet të dashuruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS