19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prehen

Etiketim: prehen

Ranë në krye të detyrës, eshtrat e tre policëve shqiptare do...

0
Eshtrat e efektivëve të rënë në krye të detyrës, Artan Cuku, Elham Elezaj dhe Rufan Hakramaj, do të prehen në varrezat e "Dëshmorëve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS