9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Preferuarin

Etiketim: preferuarin

Messi apo Ronaldo? Klopp zgjedh të preferuarin e tij para “rivalit...

0
Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, preferon Lionel Messi para Cristiano Ronaldo, edhe pse thotë se ylli i Juventusit është afër një “lojtari perfekt”. Kapiteni i...

Klopp zgjedh të preferuarin e tij mes Messit dhe Ronaldos

0
Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp preferon Lionel Messin mbi Cristiano Ronaldon, edhe pse ai tha se ylli i Juventusit ishte afër një “lojtari perfekt”. Messi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS